В обласній державній адміністрації розглянули питання захисту аграрного бізнесу від рейдерів.

В обласній державній адміністрації розглянули питання  захисту аграрного бізнесу від рейдерів.

Громади стають самостійнішими та ефективніше вирішують конфліктні ситуації. Щодо інвентарізації, це необхідний механізм для виявлення земель, які знаходяться в «тіні».

У Полтавському районі працює спеціальна група, яка перевіряє використання земель за призначенням. У створених об’єднаних громадах працюють землевпорядники. Використання та призначення земель — на їхньому контролі.

"По деяким ОТГ та сільським радам виявляємо землі без відповідного призначення. Робочі комісії та групи працюють над вирішенням таких питань. Влаштовуємо і виїзні планові перевірки для кращого розуміння ситуації", - повідомив голова райдержадміністрації Ігор Карімов, - "також плідно співпрацюємо з різними профільними установами та обласною державною адміністрацією".