В районній державній адміністрації розглянули питання роботи відділу державної реєстрації

В районній державній адміністрації розглянули питання  роботи відділу державної реєстрації. 05 березня у голови Полтавської РДА Ігоря Карімова відбулась щотижнева нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядку денному начальник відділу державної реєстрації Наталія Єрмашова доповіла про головні завдання та результати роботи у відділі. Головним завданням відділу державної реєстрації райдержадміністрації є здійснення заходів щодо державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Відділ обслуговує мешканців, юридичних та фізичних осіб-підприємців Полтавського району. За 2018 рік зареєстровано 85 юридичних осіб та 376 фізичних осіб-підприємців. Станом на 31.12.2018 р. загальна кількість реєстраційних справ з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 47000.