В селі Супрунівка Полтавського району надавали безоплатну правову допомогу

В селі Супрунівка Полтавського району надавали безоплатну правову допомогу

22 листопада 2019 року соціальна бригада Територіального центру соціального обслуговування Полтавського району здійснила черговий виїзд до віддалених сіл Полтавського району. Цього разу –це село Супрунівка. Окрім соціальних послуг, які надаються Територіальним центром, мешканцям вже традиційно доступна і безоплатна правова допомога.

На базі Супрунівської сільської ради працював #мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Під час роботи мобільного пункту супрунівці отримали правові консультації та роз’яснення від фахівчині #Полтавського бюро правової допомоги Тетяни Ражик. Серед питань, що найбільше цікавили наших клієнтів, які звернулися за правовою допомогою були питання, що стосуються пенсійного законодавства та отримання субсидії.

Для людей, які за віком чи станом здоров’я не змогли дістатись пункту доступу до БПД, була надана можливість отримання такої допомоги на дому.

Всі, хто цього дня звернувся за консультаціями також отримали роздаткові матеріали різноманітної тематики для підвищення своєї правової обізнаності.

Нагадуємо, що за правовою допомогою Ви можете звернутися до #Полтавського бюро правової допомоги, розташованого за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка 2, тел. 50-27-29, з 9 до 18 години в робочі дні.

Автор: Полтавське бюро правової допомоги