Важливе завдання – вберегти наших медиків

Важливе завдання – вберегти наших медиків   22 квітня голова районної державної адміністрації Ігор Карімов, начальник Штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Вадим Віннік,  очільник Щербанівської об’єднаної територіальної громади Ігор Процик передали для медпрацівників комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» та Центру первинної медичної допомоги спеціальні костюми багаторазового використання, маски, рукавички, пірометри для вимірювання температури тіла, дезінфікуючі розчини, придбані за рахунок коштів резервного фонду районного бюджету та Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

- Зараз дуже важливо зберегти здоров’я наших медичних працівників, – наголосив голова райдержадміністрації Ігор Карімов. – Це результат спільної праці райдержадміністрації, районної ради та об’єднаної громади, – додав Ігор Рамазанович та побажав медикам безпечної та результативної роботи.

Головний лікар районної лікарні Олег Мехедько та головний лікар центру первинної допомоги Вікторія Лобанова щиро подякували за надану допомогу та наголосили, що наразі це важливо для спільної боротьби з інфекційною хворобою.