Відбулась спартакіада серед державних службовців Полтавської області

ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

16.08.2017 року відбулась спартакіада серед державних службовців Полтавської області. Даний захід – це традиційний захід для Полтавщини. Вже більше десяти років працівники РДА, пенсійних фондів, структурних підрозділів ОДА, митниці, управління юстиції та інші змагаються між собою у різноманітних видах спорту, таких як: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

За загальними показниками призові місця посіли: 3 - команда Решетилівського району, 2 - команда Головне управління Пенсійного фонду України у Полтавській області, а 1 дісталось команді Чорнухинського району.

Серед 26 команд участь взяли представники і спортсмени з Полтавської райдержадміністрації, які показали себе у 3 видах спорту попри те, що деякі державні службовці знаходяться у відпустках. Але учасники хотіли гарно провести час, відпочити морально та краще пізнати своїх коллег, і це всім вдалося…

У змаганнях з шашок район представляла Васковська Катерина - головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації, яка грала на найвищому рівні, але серед безліч професіональних гравців не вистачило лише пари балів щоби увірватись у першу десятку лідерів.

Федорченко Марія – головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації та Закора Андрій  – завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації представляли себе у настільному тенісі. Їхні тренування не пройшли повз них, адже грали учасники просто чудово, і пообіцяли повернутися наступного року за призовим місцем.

Головним фурором заходу стали представники команди з міні-футболу, до складу якої увійшли: Олефір Олександр  – начальник відділу агропромислового розвитку, економіки та торгівлі райдержадміністрації, Дацько Артем - головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, економіки та торгівлі райдержадміністрації, Семенко Олександр  – начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та цивільного захисту райдержадміністрації, Віннік Вадим  – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та цивільного захисту райдержадміністрації, Лопоха Андрій – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та цивільного захисту райдержадміністрації, Потеряйко Віталій  - головний спеціаліст апарату райдержадміністрації (з питань оборонної та мобілізаційної роботи). До змагань хлопці готувалися наполегливо, що і дало свої результати – перемогу!

Подібна перемога з даного виду спорту – перша й найочікуваніша. З чим щиро вітаємо наших хлопців, та дякуємо всім учасникам, які представляли Полтавський район на змаганнях, за витримку, наполегливість та велику жагу до перемоги!

Команди переможців і окремі учасники були відзначені медалями, грамотами й кубками Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Найкращі представники будуть представляти Полтавську область на Всеукраїнських змаганнях, які проходитимуть в місті Ужгороді Закарпатської області.