ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

До дня фізичної культури і спорту України відбулась спартакіада серед державних службовців Полтавської області. Даний захід – це традиційний захід для Полтавщини. Вже більше десяти років працівники РДА, пенсійних фондів, структурних підрозділів ОДА, митниці, управління юстиції та інші змагаються між собою у різноманітних видах спорту, таких як: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

За загальними показниками призові місця посіли: 3 - команда Оржицького району, 2 – команда Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, а 1 дісталось команді Головного управління Пенсійного фонду у Полтавській області.

Серед 21 команди участь взяли представники і спортсмени з Полтавської райдержадміністрації, які показали себе у 5 видах спорту.

У змаганнях з шашок район представляли Кратенко Катерина Михайлівна – головний казначей відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку в Полтавському районі та Співак Андрій Миколайович – головний спеціаліст відділу врегулювання соціально-трудових відносин та управління персоналом, які грали на найвищому рівні. А Катерині, своїми вміннями, вдалось вирвати впевнену перемогу і вона посіла 1 почесне місце, чим і пишаємось, адже це прямий шлях для участі в чемпіонаті України серед державних службовців.

Шахістами були Півень Микола Миколайович – начальник управління державної казначейської служби в Полтавському районі та Зезекало Віталіна Володимирівна – начальник відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер в Полтавському районі, які також показали чудові результати, та кожен в своїй категорії та за загальними показниками посіли 4 місце серед усіх учасників (всього взяли участь в шахах близько 4 десятків спортсменів).

Федорченко Марія Олександрівна – головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації та Закора Андрій Володимирович – начальник відділу капітального будівництва, закупівель, містобудування та архітектури райдержадміністрації представляли себе у настільному тенісі. Грали учасники чудово, але пообіцяли повернутися наступного року за призовими місцями.

Цьогоріч вперше грали у волейбол. До представників команди увійшли: Герасименко Валентин Вікторович – перший заступник голови райдержадміністрації; Віннік Вадим Михайлович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації; Дацько Артем Володимирович – головний спеціаліст відділу агропромислового комплексу, економіки і торгівлі райдержадміністрації; Білокінь Ігор Олегович – головний спеціаліст-юрисконсульт апарату райдержадміністрації; Тітенко Дар’я Сергіївна – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та управління персоналом райдержадміністрації; Дігтяр Юрій Володимирович – заступник начальника управління - начальник відділу видатків та надходжень державної казначейської служби в Полтавському районі; Лопоха Андрій Вікторович - головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації; Семенко Олександр Петрович – начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації та Костирьова Любов Олександрівна – головний спеціаліст відділу капітального будівництва, закупівель, містобудування та архітектури райдержадміністрації

Боротьба була дуже запеклою, і хоча наша команда не взяла призового місця, але все одно попали у десятку лідерів завдяки великій жазі до перемоги. Адже грали до 15 очок, і всі ігри, в яких взяли участь спортсмени йшли пліч-о-пліч, до 14 очок, розігрували тільки останні, але район вирішав поступитись.

Команди переможців і окремі учасники були відзначені медалями, грамотами й кубками Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Найкращі представники будуть представляти Полтавську область на Всеукраїнських змаганнях, які проходитимуть в місті Ужгороді Закарпатської області.