Відбулись заходи до Дня фізичної культури і спорту

Відбулись заходи до Дня фізичної культури і спорту

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Протягом тижня сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з іншими структурними підрозділами й громадськими організаціями району було проведено та взято участь у безліч заходів:

Ознакою сильної держави та здорової нації завжди були спортивні досягнення та залученість людей до фізичної культури. Від давньогрецьких олімпіад до сучасних чемпіонатів світу - в усі часи спорт крокував поруч із прогресом і розвитком. Серед громадян Полтавського району є чемпіони й призери районних, обласних змагань, чемпіонатів, кубків України, Міжнародних змагань та змагань Європи.

Головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації взяла участь у відповідному заході, організованим обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, яке відбулось в Полтавському академічному театрі ім.М.В.Гоголя, де була нагороджена ПОДЯКОЮ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ.

Так вже повелось, що паралельно з Днем фізичної культури і спорту відзначається Всеукраїнський олімпійський тиждень. У зв’язку з цим спільними зусиллями відділу освіти райдержадміністрації, комунальної організації «Методичний сервісний центр з обслуговування закладів освіти Полтавського району» й сектору у справах сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації при загальноосвітніх навчальних закладах проводились різноманітні змагання. А при Розсошенській гімназії проведений районний етап Всеукраїнського олімпійського уроку. Учні 6 класів взяли участь у командних естафетах, за що найкращі нагороджені грамотами: за перше місце - 6-А клас, друге -6-Б клас, третє – 6-В клас.

Серед учнів 7-8 класів були проведені естафети й змагання в особистих першостях. Місця розподілились таким чином:

В першості на 30м:

І-місце    Логвиненко Марія 7-Б кл.                 І-місце    Запорожець Андрій 7-Б кл.

ІІ-місце    Приходько Катерина 8-Б кл.            ІІ-місце    Луценко Тимур 8-Б кл.

ІІІ-місце    Скрипаль Марія 7-Б кл.                  ІІІ-місце    Хоменко Богдан 8-А кл.

В першості на 60м:

І-місце    Логвиненко Марія 7-Б кл.                 І-місце    Козоріз Роман 8-Б кл.

ІІ-місце    Щербанюк Вікторія 7-Б.                   ІІ-місце    Запорожець Андрій 7-Б кл.

ІІІ-місце    Скрипаль Марія 7-Б кл.                  ІІІ-місце    Хоменко Богдан 8-А кл.

В першості на стрибок з місця:

І-місце    Щербанюк Вікторія 7-Б.             І-місце    Козоріз Роман 8-Б кл.

ІІ-місце    Лисенко Анастасія 7-Б.            ІІ-місце    Луценко Тимур 8-Б кл.

ІІІ-місце    Коломієць Катерина 7-Б кл.    ІІІ-місце    Молошний Максим 8-А кл.

В першості на підтягування (дівчата у висі лежачі хлопці у висі):

І-місце    Логвиненко Марія 7-Б кл.                 І-місце    Кадурін Захар 8-Акл.

ІІ-місце    Лисенко Анастасія 7-Б.                 ІІ-місце    Порохня Олександр 8-Б кл.

ІІІ-місце    Коломієць Катерина 7-Б кл.         ІІІ-місце    Якушев Володимир 8-А кл.

Полтавською районною організацією ВФСТ «Колос» 10 вересня 2017 року на базі Розсошенської гімназії проведений турнір громадської організації з волейболу, присвячений до Дня фізичної культури та спорту. У змаганнях взяло участь чотири районні команди: з Розсошенців, Пальчиківки, Терешок та Мачух. Кожна із команд демонструвала добру техніку і тактику, надійну гру в обороні і агресивність при завершенні атакі все ж як завжди в спорті визначається найсильніший. Отже, місця на п`єдесталі розподілились наступним чином: І місце – «Розсошенці», ІІ місце – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка), ІІІ місце – «Терешки», IV місце – «Мачухи».

Окрім цього, напередодні свята завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації була нагороджена грамотою Полтавської обласної ради за сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, гідне представлення Полтавського району на спортивних аренах.

Спорт виховує наполегливість, терпіння, вміння долати перешкоди, сприяє самовдосконаленню та здоров'ю. Отже кожен, хто дотичний до цієї сфери людського буття - стає трохи кращим, з цим і вітаємо. І дуже радіємо успіхам всіх спортсменів і причетним до даного напрямку роботи в Полтавському районі.