03.09.2018 року у Полтавській районній державній адміністрації, як організатора пасажирських перевезень відбулося відкриття конвертів (пакетів) з позначкою № 1 з пропозиціями перевізників-претендентів щодо здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах, що не виходять за межі території Полтавського району.

На підставі отриманої інформації Управлінням Патрульної поліції в Полтавській області буде проведена перевірка технічного стану транспортних засобів.

Райдержадміністрацією підготовлено листи до Державної служби України з безпеки на транспорті, Управління Патрульної поліції у Полтавській області, Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області, Головного управління ДФС України у Полтавській області, Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, ТДВ «Полтаваавтотранс» та органів місцевого самоврядування щодо надання інформації про роботу перевізників-претендентів, які беруть участь у конкурсі по визначенню пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування які не виходять за межі території Полтавського району.