Відбувся Конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Полтавського району

Для організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Полтавського району 28 листопада 2018 року під головуванням заступника голови конкурсного комітету, начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Олени Носенко відбувся Конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Полтавського району.

Заявки на участь у конкурсі подали 11претендентів  15 об’єктів конкурсу – автобусних маршрутів загального користування. Переможцями конкурсу визнано 9 перевізників. Їм було вказано на суворе дотримання умов договору з перевезення пасажирів на території Полтавського району, а саме:

дотримання розкладу руху автобусів на маршрутах;

належне утримання технічного стану транспортних засобів;

ввічливу поведінку водіїв;

перевезення пасажирів пільгових категорій;

розміщення наочної інформації в доступних місцях в транспортних засобах.