відвідали меморіальні дошки та місця поховань військовослужбовців Полтавського району, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

29 СЕРПНЯ - День пам"яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. За офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеня тяжкості, 128 – потрапили в полон, 158 – вважаються зниклими безвісти.

В цей день перший заступник голови  Полтавської районної державної адміністрації В.В.Герасименко спільно з головою Полтавської районної ради М.М.Кононенком, тимчасово виконуючим обов'язки військового комісара Полтавського районного військового комісаріату С.М.Лифарем відвідали меморіальні дошки та місця поховань військовослужбовців Полтавського району, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання.