Відзначили родини, учасників бойових дій.

Відзначили родини, учасників бойових дій. За сумлінне батьківство, враховуючи значний внесок у вихованні дітей у сімʼї, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей й авторитету української родини та в рамках проведення обласної акції «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство»: родинам Жука Віталія Миколайовича і Жук Інни Миколаївни,  та Кукліна Карена Юрійовича і Кукліної Людмили Віталіївни голова районної державної адміністрації Ігор Карімов та заступник голови районної ради Олексій Івженко вручили Подяки районної державної адміністрації та районної ради та цінні подарунки від Управління у справах сімʼї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Сім’я Жук – Віталій та Інна наразі виховують 11-річну доньку Єлизавету та проживають в с.Рунівщина Полтавського району;

Сім’я Кукліних  - Карен та Людмила виховують трьох доньок та проживають в с.Жуки Полтавського району.