Виховання без крику та сліз

Виховання без крику та сліз

Саме під такою назвою 03 квітня 2019 року Полтавський районний центр для сім'ї, дітей та молоді  провів  інтерактивне заняття, спрямоване на підтримку прийомних родин Полтавського району.

На допомогу вирішили залучати психолга «Інклюзивно-ресурсного центру» Пяткову Катерину. На практичному семінарі було охоплено питання взаємодії батьків і дітей, проведено відповідні вправи та виконано ряд спільних завдань, які були цікавими та пізнавальними. Даний захід був спрямований на посилення ролі прийомних батьків в виховному процесі, покращення стосунків між дітьми та прийомними батьками, розвиток навичок взаєморозуміння, підвищення психологічної компетентності учасників виховного процесу. Ця зустріч допомогла дізнатися щось нове і зробити ще один крок до взаєморозуміння один одного.