ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 4 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Версія для друкуВерсія для друку

Щодо ключових завдань обласних, Київської міської держадміністрацій

5. Мінекономіки визначити перелік об’єктів критичної інфраструктури, першочергова діяльність яких необхідна для забезпечення функціонування країни і громадян, та спільно з Мінінфраструктури, обласними державними адміністраціями організувати їх належне транспортне забезпечення.

Про результати поінформувати Кабінет Міністрів України до 20 березня 2020 року.

  1. Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб органами, закладами, підприємствами, установами, організаціями, що забезпечують надання адміністративних послуг. В окремих випадках відповідні органи можуть визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з метою надання адміністративних послуг як невідкладних. Забезпечити надання адміністративних послуг юридичним особам дистанційно.

Інформацію про такі заходи довести до відома населення з використанням офіційних вебсайтів та інших комунікаційних засобів.

  1. Мінкультури, Київській міській та обласним держадміністраціям невідкладно провести зустрічі з керівниками релігійних організацій відповідних регіонів щодо можливості проведення ними впродовж дії правового режиму надзвичайної ситуації богослужінь та інших релігійних обрядів усіх видів лише в дистанційному варіанті.
  2. Головам Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької облдержадміністрацій за зверненням посадових осіб Держприкордонслужби у зв’язку з припиненням пішохідного сполучення у пунктах пропуску через державний кордон, а також перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міському, внутрішньо обласному та міжобласному сполученні організовувати перевезення громадян України, які перетинатимуть державний кордон, від пунктів пропуску до місць проживання з проведенням профілактичних та. протиепідемічних заходів.
  3. Головам Київської міської та обласних держадміністрацій разом з МОЗ та відповідними органами місцевого самоврядування вжити заходів щодо запровадження особливого режиму роботи крематоріїв.
  4. Головам Київської міської та обласних держадміністрацій разом з Мінінфраструктури, в умовах дії обмежень функціонування транспорту з метою забезпечення надання своєчасної та в повному обсязі медичної допомоги населенню, ужити вичерпних заходів щодо забезпечення своєчасного та безперебійного перевезення до робочих місць медичного та іншого персоналу, задіяного до заходів протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Наверх ↑