З Днем державної служби!

Шановні державні службовці !

Вітаємо  вас з професійним святом - Днем  державної служби.   На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Кожен на своєму місці ви виступаєте ланкою, що поєднує владу і народ, формує ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

райдержадміністрації                                           Голова ради

Д.РОМАНОВ                                             М.КОНОНЕНКО