З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановна громадо Полтавського району!

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність.

День Соборності України, як і День Незалежності, знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу в історії - возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України: Наддніпрянщини та Західної України.

День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Дорогі краяни! У день єднання прийміть найщиріші побажання: терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу.

районної державної

адміністрації