Забезпечення містобудівною документацією в населених пунктах Полтавського району: питання на щотижневій нараді голови РДА. З метою забезпечення територій району містобудівною документацією, Полтавською РДА постійно ведеться робота із сільськими радами про необхідність поновлення наявних генеральних планів населених пунктів та виготовлення нових. За останні три роки кількість затверджених генеральних планів зросла в рази. У 2018 році затверджено 17 генпланів, у порівнянні з 2015 роком – 1 генплан; 2016 – 3 генеральних плани.

У 2019 році заплановано ще розпочати роботи по виготовленню генеральних планів: с.Верхоли, с.Зінці, с.Петрівка, с.Рунівщина, с.Паськівка, с.Циганське, с.Бугаївка. З врахуванням вищезазначених планів, що розглянуті на містобудівних радах, та планів, які ще заплановано затвердити, в Полтавському районі показник кількості забезпечення містобудівною документацією складає 36 %.

«На сьогоднішній день досить актуальним є питання забезпеченості населених пунктів району містобудівною документацією, бо це є питанням  й інвестиційної привабливості для нашого району», - зазначив голова райдержадміністрації Ігор Карімов.