Завдяки адвокату системи безоплатної правової допомоги на користь клієнта стягнуто страхове відшкодування

Версія для друкуВерсія для друку

Завдяки адвокату системи безоплатної правової допомоги на користь клієнта стягнуто страхове відшкодування

До Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин С, якому страховою компанією було відмовлено у виплаті страхового відшкодування.

Для здійснення представництва інтересів С. Першим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було видане доручення адвокату Книшу Сергію Івановичу.

В інтересах клієнта представник звернувся в суд з позовом до страхової компанії про стягнення страхового відшкодування. Рішенням  Київського районного суду м. Полтави в задоволенні позовних вимог С до страхової компанії про стягнення страхового відшкодування - відмовлено. Не погодившись з рішенням районного суду, адвокат подав від імені С. апеляційну скаргу, в якій просив його скасувати та ухвалити нове рішення, яким його позовні вимоги задовольнити. В обґрунтування апеляційної скарги позивач посилався на невідповідність висновків суду обставинам справи та порушення норм матеріального та процесуального права.

Суд першої інстанції, відмовляючи у задоволенні позову виходив з того, що позивачем не надано доказів перебування на лікуванні та інших належних доказів для виплати страхового відшкодування. Проте, суд апеляційної інстанції не погодився з зазначеними висновками місцевого суду.

Рішенням Апеляційного суду Полтавської області позов С. до страхової компанії було задоволено та стягнуто на користь позивача страхове відшкодування в сумі 20 000,00 грн.

За наданням безкоштовних роз’яснень та консультацій можна звернутися до Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2,  з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 або за тел. (0532)50 27 22.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103 звінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).

 

Перший полтавський місцевий центр

 з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

Наверх ↑