Завдяки адвокату системи безоплатної правової допомоги на користь клієнта стягнуто страхове відшкодування

До Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин С, якому страховою компанією було відмовлено у виплаті страхового відшкодування.

Для здійснення представництва інтересів С. Першим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було видане доручення адвокату Книшу Сергію Івановичу.

В інтересах клієнта представник звернувся в суд з позовом до страхової компанії про стягнення страхового відшкодування. Рішенням  Київського районного суду м. Полтави в задоволенні позовних вимог С до страхової компанії про стягнення страхового відшкодування - відмовлено. Не погодившись з рішенням районного суду, адвокат подав від імені С. апеляційну скаргу, в якій просив його скасувати та ухвалити нове рішення, яким його позовні вимоги задовольнити. В обґрунтування апеляційної скарги позивач посилався на невідповідність висновків суду обставинам справи та порушення норм матеріального та процесуального права.

Суд першої інстанції, відмовляючи у задоволенні позову виходив з того, що позивачем не надано доказів перебування на лікуванні та інших належних доказів для виплати страхового відшкодування. Проте, суд апеляційної інстанції не погодився з зазначеними висновками місцевого суду.

Рішенням Апеляційного суду Полтавської області позов С. до страхової компанії було задоволено та стягнуто на користь позивача страхове відшкодування в сумі 20 000,00 грн.

За наданням безкоштовних роз’яснень та консультацій можна звернутися до Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2,  з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 або за тел. (0532)50 27 22.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103 звінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).

Перший полтавський місцевий центр

з надання безоплатної вторинної правової допомоги