ЗРОБІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК БЕЗПЕЧНИМ!

Версія для друкуВерсія для друку

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК БЕЗПЕЧНИМ!   Незважаючи на організаційні заходи, які вживаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо недопущення загибелі людей на воді, ситуація в районі залишається вкрай напруженою.

Стан справ щодо запобігання нещасних випадків на воді розглянуто на районній комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації та органам місцевого самоврядування дані конкретні доручення щодо проведення додаткових заходів по запобіганню нещасних випадків на воді.

З початку року на території Полтавського району зафіксовано 3 випадки загибелі людей внаслідок необережного поводження на воді.

Однак, безпека відпочинку на березі річки чи ставка в першу чергу залежить від людей.

Шановні мешканці та гості району пам’ятайте, що дотримання правил поведінки на воді – запорука безпечного відпочинку.

Не заходьте та не пірнайте у воду у місцях небезпечних та заборонених для купання. Не стрибайте у воду з човнів, дамб, дерев та  високих берегів. Не підпливайте близько до гідротехнічних споруд та плавзасобів. Дуже обережно плавайте на надувних матрацах і надувних іграшках. Вітром або течією їх може віднести далеко від берега, а хвилею – захлиснути, з них може вийти повітря і вони втратять свою плавучість. Не використовуйте для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не призначене для плавання. Не допускайте у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.

Ні в якому разі не оставляйте без нагляду дітей. Вони можуть оступитися,  впасти у воду і захлинутися навидь на мілині.

Пам’ятайте! Що головною причиною загибелі людей на воді – є перебування в нетверезому стані та нехтування правилами відпочинку на воді!

Секретар  районної комісії з питань ТЕБ і НС  Вадим ВІННІК

 

Наверх ↑