ЗРОБІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК БЕЗПЕЧНИМ!

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК БЕЗПЕЧНИМ!   Незважаючи на організаційні заходи, які вживаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо недопущення загибелі людей на воді, ситуація в районі залишається вкрай напруженою.

Стан справ щодо запобігання нещасних випадків на воді розглянуто на районній комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації та органам місцевого самоврядування дані конкретні доручення щодо проведення додаткових заходів по запобіганню нещасних випадків на воді.

З початку року на території Полтавського району зафіксовано 3 випадки загибелі людей внаслідок необережного поводження на воді.

Однак, безпека відпочинку на березі річки чи ставка в першу чергу залежить від людей.

Шановні мешканці та гості району пам’ятайте, що дотримання правил поведінки на воді – запорука безпечного відпочинку.

Не заходьте та не пірнайте у воду у місцях небезпечних та заборонених для купання. Не стрибайте у воду з човнів, дамб, дерев та  високих берегів. Не підпливайте близько до гідротехнічних споруд та плавзасобів. Дуже обережно плавайте на надувних матрацах і надувних іграшках. Вітром або течією їх може віднести далеко від берега, а хвилею – захлиснути, з них може вийти повітря і вони втратять свою плавучість. Не використовуйте для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не призначене для плавання. Не допускайте у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.

Ні в якому разі не оставляйте без нагляду дітей. Вони можуть оступитися,  впасти у воду і захлинутися навидь на мілині.

Пам’ятайте! Що головною причиною загибелі людей на воді – є перебування в нетверезому стані та нехтування правилами відпочинку на воді!

Секретар  районної комісії з питань ТЕБ і НС  Вадим ВІННІК