111

Зустріч із представниками органів місцевого самоврядування з питання реалізації реєстраційних дій релігійних організацій району

Зустріч із представниками органів місцевого самоврядування з питання роз'яснення реалізації реєстраційних дій релігійних організацій району

26 лютого в райдержадміністрації провели робочу зустріч із сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад. Питання до розгляду — надання консультативної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування, які у свою чергу мають провести роз’яснювальну роботу у своїх громадах з метою реалізації положень Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». За законом на перереєстрацію церковних громад і Київського, і Московського патріархатів залишилось 2 місяці.

«Звичайно, ми не впливаємо і не впливатимемо на цей процес. Але проводити роз'яснювальну роботу, а після промоніторити виконання закону, ми повинні», - зазначив на зустрічі голова райдержадміністрації Ігор Карімов.