Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Карімова

Шановні жителі Полтавського району!

Через тиждень після свята Великодня починаються поминальні дні. У народі їх ще називають «Проводи» або «Радониці». У християнстві вважається, що після Воскресіння Христового душі покійних опускаються на землю. І ми в ці дні, за давнім звичаєм, родинами йдемо на цвинтарі аби відвідати тих, кого з нами вже немає.

Проте, цього року, враховуючи карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким - є пріоритетними в нинішніх умовах.

Аби зменшити поширення інфекції, спричиненої вірусом COVID-19 та убезпечити українців від зараження, Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду 22 квітня.

Святі отці говорять – найбільше, що ми можемо зробити для тих, хто відійшов у вічність, – це молитися за них та подавати милостиню нужденним.
        Ось чому, в передвісті поминальних днів, хочу закликати кожного, задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання, дослухаймося до слів Святих отців - згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душі милостинею.

Цінуйте тих, хто зараз поруч з нами! Бережімо своїх рідних, і давайте не наражати їх на небезпеку!

Тільки спільними зусиллями, залишаючись свідомими та відповідальними, з дотримання всіх вимог задля попередження цієї хвороби,  всі ми повернемося до звичного життя.

Нагадаю, що поминальні дні переносяться на червень 2020 року. Представники влади і духовенства не рекомендують у ці дні виходити з дому, а кладовища будуть закриті.

У наступну дату - Троїцьку поминальну суботу 6 червня ми разом зі священнослужителями та рідними зможемо відвідати могили покійних та помолитися за їх душі на кладовищах.

Голова Полтавської районної

державаної адміністрації                                                           І. КАРІМОВ