ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН. 18 вересня у місті Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід виконання в області Комплексної програми підтримки малого підприємництва у Полтавській області», «Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні та Полтавській області», «Про актуальні завдання та напрямки оптимізації надання правової допомоги населенню області», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

Президент підписав Закон України "Про освіту"

 

Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Сьогодні, 26 вересня, о 09-00 перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Герасименко провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, служб, комунальних установ району.

Сьогодні, 25 вересня, о 10-00 заступник голови райдержадміністрації О.В.Губічев провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, що відповідають за гуманітарну сферу діяльності району.

На нараді розглянули питання підсумків роботи сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації у частині проведеної роботи з оздоровлення дітей у літніх дитячих таборах. Окрім цього завідувач сектору Л.О.Костенко повідомила, що робота в цьому напрямку здійснюється цілий рік, і наразі для Полтавського району надані путівки до таборів МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія». Під час зимових канікул будуть направлені на оздоровлення близько 10 дітей з району.

Надання матеріального забезпечення застрахованим особам,

які працюють на сезонних і тимчасових роботах

Відкрили поліклінічне відділення, на будівництво якого з районного бюджету виділено понад 9 мільйонів гривень

22 веерсня в Полтавському районі сталась значна подія - це відкриття поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні. На урочисту подію до медичного закладу, завітало чимало гостей: Народний депутат України Руслан Богдан, голова Полтавської районної державної адміністрації Ігор Карімов, голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко, депутат Полтавської обласної ради Ірина Степаненко,  депутати Полтавської районної ради, керівники установ, організацій, підприємств Полтавського району, працівники Полтавської центральної районної клінічної лікарні та інших медичних закладів району

18 вересня 2017 року відбулись два виїзних засідання оперативного штабу з питань надзвичайних ситуацій районної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олександра Семенка та заступника голови райдержадміністрації Олексія Губічева за питаннями ліквідації наслідків аварії (виходу з ладу обладнання – глибинного насосу водонапірної вежі с.

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН. 11 вересня у Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА та обласних служб розглянуто питання «Про проект  програми та завдання щодо  забезпечення збереження, розвитку та популяризації пам’ятки археології національного значення «Більськ», «Про стан імунопрофілактики дитячого населення Полтавської області проти вакцинокерованих інфекцій, зокрема кору, поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правцю», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області».

* * *

15 вересня на свято Дня визволення Котельви "Квітуй, піснями подвиг прославляй, наш славний Ковпаківський край"до Котелевщини завітали артисти Полтавського районного будинку культури та художньої самодіяльності району з найкращими музичними композиціями у виконанні солістів Анатолія Карамана, Валентина Скляра, Вікторії Малашенко, Віри Бригиди, гурту "Витівки" Зінцівського сільськогобудинку культури,  народного гурту "Ренесанс" Тростянецькогосільського будинку культури, та родзинок Полтавського району вокально-хореографічного ансамблю "Веселі Солохи".

Щотижнева нарада у голови РДА: про розвиток національної освіти, авторитетність педагога у суспільстві; про проведену роботу по запобіганню і протидію корупції в УСЗН

Сьогодні, 19 вересня 2017 року, на апаратній нараді у голови РДА І.Р.Карімова розглянули питання виконання районної програми розвитку національної освіти, утвердження авторитету педагога в суспільстві на 2014-2018 роки, за яким доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.В.Веретільник.

Привітали з професійним святом

Щорічно в Укрїні відзначають у першу неділю вересня День підприємця.

З нагоди цього свята голова районної державної адміністрації Ігор Рамазанович Карімов  привітав директора ТОВ "Віват Провінція" Василя Васильовича Венгровського. За особистий внесок у розвиток підприємництва в районі, активну громадську позицію, гідне представлення Полтавського району на Національному Сорочинському Ярмарку - 2017 Ігор Рамазанович відзначив Грамотою районної державної адміністрації, та  подякував за підтримку, співпрацю, створення робочих місць, розвиток вітчизняного виробництва, що  благополучно впливає на добробут Полтавського району

Шановні рятувальники,  працівники  цивільного захисту  та пожежної охорони

17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших. Девіз вашої служби – «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» — це ті слова, які засвідчують гуманність та жертовність надзвичайної професії. На ваших плечах не тільки забезпечення техногенного  і природного благополуччя, а й життя, здоров`я та долі багатьох людей.  Ви рятуєте чужі життя та здоров`я,  при цьому забуваєте про себе.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу, який відзначаємо 17 вересня!

Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів.

Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності району. Ваша праця спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу. Саме від вашої професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства та ефективне його використання.

Бажаємо усім лісівникам  міцного здоров’я,  миру  та  благополуччя, вагомих трудових досягнень.

Шановні фармацевти Полтавського району!

 

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Ваша професія передбачає турботу про здоров’я людей, гуманність, високий рівень відповідальності за прийняті рішення.

Завдяки вашій професійній майстерності та самовідданості фармація Полтавського району завжди була та залишається на належному рівні.

З нагоди свята зичимо міцного здоров’я, життєвого оптимізму, родинного благополуччя і добробуту. Нехай щастям і любов’ю буде сповнений кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить вам задоволення і радість.

 

 

З повагою,

 

Відбулись заходи до Дня фізичної культури і спорту

 

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Протягом тижня сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з іншими структурними підрозділами й громадськими організаціями району було проведено та взято участь у безліч заходів:

Питання пасажирських перевезень на автобусному маршруті Полтава-Щербані розглянули в РДА

12 вересня 2017 року відбулась виробнича нарада щодо організації пасажирських перевезень на приміському автобусному маршруті загального користування Полтава – Щербані. Нараду провів начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та цивільного захисту райдержадміністрації Семенко О.П.

На нараду були запрошені депутат районної ради Шмиголь Т.Г., перевізник Шупік М.М., представники облдержадміністрації .

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації: соціальна робота з учасниками АТО, про стан виконавської дисципліни

Сьогодні, 12 вересня, на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації Ігоря Карімова обговорили питання соціальної підтримки учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів та зниклих безвісті учасників АТО.

Перед початком наради голова райдержадміністрації Ігор Карімов, голова районної ради Михайло Кононенко разом з усіма присутніми привітали з днем народження директора районної громадської організації ВФСТ "Колос" Світлану Ряботу.

РОБОТА КОМБАЙНЕРА: ЩО НЕОБХІДНО ПАМ’ЯТАТИ?

 

   Для працівників аграрних підприємств пора польових робіт змінила наступну фазу. Продовжуються польові зернозбиральні роботи. На черзі кукурудза, соя, соняшник.

    Передусім слід наголосити, що до початку збиральних робіт комбайнер і члени екіпажу повинні пройти інструктаж по охороні праці на робочому місці з підписом в журналі.

    Також до початку робіт необхідно перевірити наявність і справність інструменту і пристосувань, засобів протипожежної безпеки, мед аптечки, системи сигналізації, освітлення.

Успішно спілкуватись. Як?

Днями працівниками Полтавського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено тренінг з питання розвитку комунікації з прийомними батьками Полтавського району.

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН. 4 вересня у місті Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про  хід виконання Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки», «Про діяльність Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області в умовах проведення реформування судової системи України», «Про створення місцевих систем оповіщення як складових частин системи оповіщення області в умовах адміністративно-територіальної

Шановні спортсмени, тренери, викладачі, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники!
 

Вітаємо вас із Днем фізичної культури та спорту (9 вересня). Наш район відомий своїми спортивними традиціями. Заняття фізкультурою та спортом удосконалюють не тільки тіло, але й дух, - виховують мужність, гартують волю та силу характеру. Серед спортсменів району – чемпіони та призери України, Європи.

Естафету спортивних майстрів краю гідно продовжує молодь.
 

Висловлюємо щиру подяку вам за примноження слави Полтавського району. Від усієї душі бажаємо всім любителям та активістам спорту міцного здоров’я, краси тіла й бадьорості духу, вдалих стартів та нових упевнених перемог.