Інвестиційно–інноваційна програма

Інвестиційні переваги Полтавського району

Вдале географічне розташування відносно основних промислових центрів: Київ, Харків, наближений до Дніпропетровська та Кременчука та є приміським для Полтави.

Розвинена інфраструктура: 479 км доріг з твердим покриттям та 137 км залізничних колій . Автошлях Київ-Харків та транспортні магістралі загальнодержавного та європейського значення, що перетинають район посилюють його інвестиційну привабливість.

Наявність кваліфікованої робочої сили та можливість використання науково – виробничого потенціалу м. Полтава.

Сприятлива для сільськогосподарського виробництва структура земельних ресурсів : 93,4 тис. га сільськогосподарських угідь, зокрема питома вага ріллі – 79 %.

Туристична привабливість: пам'ятники та історичні місця, пов'язані з  Полтавською битвою; Вільхівщанський та Розсошенський заказники, пам'ятки природи: Козацькі дуби, криниця Петра І.

Екологічно чистий регіон України: територією району протікають 7 річок, загальною довжиною 161 км. Найбільші -  Ворскла, довжиною 41 км., Коломак – 38 км.

Наявність природних ресурсів державного та місцевого значення: нафта, газ, газоконденсат, пісок, глина легкоплавка, інше (суглинок), торф, бішо-фіт.