Перелік закладів охорони здоров'я Полтавського району

Версія для друкуВерсія для друку

Перелік закладів охорони здоров'я Полтавського району

 

Заклад

Прізвище, ім’я, по батькові

№ телефона

Посада

E-mail

Комунальний заклад «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адреса: м.Полтава, вул. Стрітенська, 58 б

Рощак Микола Олександрович

60-22-68

Головний лікар

polt.rai.cpmd@gmail.com

Дика Вероніка Євгеніївна

60-22-68

Секретар

polt.rai.cpmd@gmail.com

Великоіваненко Сергій Григорович

60-96-91

В.о. заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення

polt.rai.cpmd@gmail.com

Засядько Вікторія Анатоліївна

60-96-91

Голова ЛКК

polt.rai.cpmd@gmail.com

Губка Надія Дмитрівна

60-97-31

Економіст

polt.rai.cpmd@gmail.com

Лємешева Людмила Анатоліївна

60-96-91

Головна медсестра

polt.rai.cpmd@gmail.com

Файзієв Олег Фаатович

-

Інженер, програміст

polt.rai.cpmd@gmail.com

Петриченко Валентина Юрівна

60-96-91

Завідувач інформаційно-аналітичним кабінетом

polt.rai.cpmd@gmail.com

Верещака Інна Михайлівна

60-97-31

Головний бухгалтер

polt.rai.cpmd@gmail.com

Довгаль Наталія Валентинівна

60-97-31

Юрист

polt.rai.cpmd@gmail.com

Гайченя Мар’яна Георгіївна

60-97-31

Відділ кадрів

polt.rai.cpmd@gmail.com

Яременко Володимир Леонідович

60-96-91

Інженер з електроенергії і водоканалу

polt.rai.cpmd@gmail.com

Одінцова Тетяна Володимирівна

60-96-91

Інженер з охорони праці

polt.rai.cpmd@gmail.com

Абазівська АЗП-СМ

Левченко Вікторія Аркадіївна

55-53-56

Завідувач

-

Ковалівська АЗП-СМ

Колесник Анна Адамівна

64-56-98

Завідувач

-

Коломацька АЗП-СМ

Коломієць Надія Пантелеївна

65-67-04

Завідувач

-

Руновщанська АЗП-СМ

Губенко Ніна Олександрівна

64-61-47

Завідувач

-

Заворсклянська АЗП-СМ

Фалько Володимир Петрович

64-35-32

Завідувач

-

Божківська АЗП-СМ

Садова Надія Іванівна

55-45-86

Завідувач

-

Валківська АЗП-СМ

Демиденко Олександр Іванович

64-37-05

Завідувач

-

Василівська АЗП-СМ

Коломієць Надія Пантелеївна

64-36-96

Завідувач

-

Гожулівська АЗП-СМ

Яременко Ольга Іванівна

64-46-23

Завідувач

-

Калашниківська АЗП-СМ

Гонтаренко Володимир Іванович

64-74-56

Завідувач

-

Кіровська АЗП-СМ

Цокало Олена Володимирівна

64-76-85

Завідувач

-

Кротенківська АЗП-СМ

Нерода Людмила Степанівна

55-57-51

Завідувач

-

Мачухівська АЗП-СМ

Горячун Людмила Іванівна

64-42-16

Завідувач

-

Микільська АЗП-СМ

Турпітько Віталій Петрович

55-38-74

Завідувач

-

Петрівська АЗП-СМ

Великоіваненко Сергій Григорович

55-58-93

Завідувач

-

Розсошанська АЗП-СМ

Назарець Ірина Миколаївна

59-03-17

Завідувач

-

Судіївська АЗП-СМ

Горячун Людмила Іванівна

64-64-17

Завідувач

-

Супрунівська АЗП-СМ

Свєчнікова Ганна Феофанівна

55-71-91

Завідувач

jornikmarina@rambler.ru

Степненська АЗП-СМ

Жукова Тетяна Олексіївна

55-98-10

Завідувач

-

Тахтаулівська АЗП-СМ

Вишневський Олег Миколайович

55-93-16

Завідувач

-

Терешківська АЗП-СМ

Кружко Сергій Миколайович

55-33-39

Завідувач

-

Тростянецька АЗП-СМ

Ковалевська Ганна Анатоліївна

64-71-13

Завідувач

-

Щербанівська АЗП-СМ

Холодняк Світлана Петрівна

68-77-06

Завідувач

-

Новоселівська АЗП-СМ

Пархоменко Наталія Олександрівна

-

Завідувач

-

Андріївський ФАП

Гордійко Максим Олександрович

-

Завідувач

-

Безручанський ФАП

Бедрата Руслана Іванівна

-

Завідувач

-

Біофабрицький ФАП

Шевченко Оксана Володимирівна

56-76-55

Завідувач

-

Божківський ФАП

Усова Наталія Іванівна

55-43-27

Завідувач

-

Бречківський ФАП

Шевченко Оксана Анатоліївна

64-41-84

Завідувач

-

Бугаївський ФАП

Ціко Софія Степанівна

-

Завідувач

-

Буланівський ФАП

Ведмеденко Григорій Миколайович

-

Завідувач

-

Ватажківський ФАП

 

64-35-50

Завідувач

-

Верхолянський ФАП

Черненко Яна Юріївна

64-56-09

Завідувач

-

Головачанський ФАП

Горбенко Наталія Юріївна

-

Завідувач

-

Горянський ФАП

Лунгуляк Анна Федорівна

57-23-93

Завідувач

-

Залізничний ФАП

Кузнєцова Наталія Володимирівна

55-69-55

Завідувач

-

Зінцівський ФАП

Тараненко Іван Іванович

55-39-76

Завідувач

-

Івашківський ФАП

Яновська Вероніка Вікторівна

55-75-55

Завідувач

-

Кашубівський ФАП

Барбашов Василь Васильович

-

Завідувач

-

Кованчанський ФАП

Піскова Анна Іванівна

55-52-21

Завідувач

-

Кованьківський ФАП

Карпенко Луїза Вікторівна

55-42-53

Завідувач

-

Крюківський ФАП

Поставна Алла Федірівна

55-41-40

Завідувач

-

Локіщанський ФАП

Горбенко Наталія Юріївна

-

Завідувач

-

Макухівський ФАП

Вакантна

67-40-92 

Завідувач

-

Мар"ївський ФАП

Тимчук Софія Василівна

64-61-58

Завідувач

-

Мильчанський ФАП

Карабліна Марія Кузьмінічна

55-75-12

Завідувач

-

Минівський ФАП

Герасимчук Галина Кузьмівна

64-35-68

Завідувач

-

Н.Млинський ФАП

Свирид Анна Олегівна

57-22-50

Завідувач

-

Нестеренківський ФАП

Кива Ганна Яківна

64-61-19

Завідувач

-

Опішнянський ФАП

Репало Марина Миколаївна

55-45-94

Завідувач

-

Очканівський ФАП

Ковальська Юлія Юріївна

-

Завідувач

-

Степанівський ФАП

Кулачко Ольга Володимирівна

55-18-10

Завідувач

-

Терентіївський ФАП

Гудим Світлана Григорівна

55-69-54

Завідувач

-

Ульянівський ФАП

Коротнєва Наталія Петрівна

-

Завідувач

-

Черкасівський ФАП

Леус Вікторія Вікторівна

55-46-78

Завідувач

-

Чорноглазівський ФАП

Мельник Костянтин Анатолійович

64-37-38

Завідувач

-

Шостаківський ФАП

Кальченко Яна Анатоліївна

55-70-93

Завідувач

-

 

пОЛТАВСЬКА РАЙОННА ЦЕНТРАЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

(36011, м.Полтава, вул. Стрітенська, 58-а)

 

Мехедько Олег Анатолійович

2-15-83

головний лікар

 

crl.poltava@gmail.com

 

 

Волошин Олександр Станіславович

60-61-15

заступник головного лікаря з медичної частини

 

 

Яковенко Наталія Михайлівна

2-79-07

заступник головного лікаря з  економічних питань

 

 

 

60-97-21

бухгалтерія

 

 

 

2-17-66

реєстратура

 

 

Пущенко Наталія Миколаївна

60-97-06

завідувач поліклінічним відділенням

 

 

Денисенко Юлія Володимирівна

60-97-01

дитяче відділення

 

 

Радченко Руслан Вікторович

60-61-15

заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

 

 

 

60-97-16

приймальне відділення

 

 

 

60-97-24

головна медична сестра

 

 

Жорняк Олена Петрівна

60-96-92

голова Лікарської Консультативної Комісії

 

 

Карпенко Ніна Миколаївна

60-96-96

акушерське відділення

 

 

Будаєва Алла Анатоліївна

60-96-82

гінекологічне відділення

 

 

Власенко Олена Григорівна

2-98-85

жіноча консультація

 

 

Величко Дмитро Анатолійович

2-87-64

хірургічне відділення

 

 

Бандалєтова Наталія Степанівна

2-48-85

терапевтичне відділення

 

 

Федоточкіна Олена Олександрівна

66-42-36

неврологічне відділення

 

 

 

60-96-85

кабінет лікарів нарколога та психіатра

 

 

 

60-97-22

зубопротезна лабораторія

 

 

 

 

Наверх ↑