Проекти регуляторних розпоряджень

Версія для друкуВерсія для друку

13/03/2017

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації - «Про організацію конкурсу

з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Полтавського району».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Полтавської райдержадміністрації «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Полтавського району». 

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділжитлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та цивільного захисту Полтавської районної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту - є розвиток конкуренції та вибору на конкурсних засадах підприємства (організації) незалежно від форм власності, яке спроможне забезпечити належну якість організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення Конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Полтавського району Полтавської області.

Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу розміщений на офіційній веб - сторінці райдержадміністрації, яке знаходиться за посиланням:  

http://poltava.adm-pl.gov.ua/docs/pro-zatverdzhennya-umov-konkursu-z-viznachennya-pidpriiemstva-organizaciyi-dlya-zdiysnennya-fun

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Полтавського району» становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться за адресою: 36011,м. Полтава, вул. Шевченка, 5 або електронною поштою:polt_rda@adm-pl.gov.ua

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Полтавського району». 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РДА (проект) «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Полтавського району». 

М-Тест

 


2016

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА.Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», повідомляємо про оприлюднення проект регуляторного акту – розпорядження голови Полтавської районної державної адміністрації «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни»  та аналіз регуляторного впливу даного розпорядження.

Відповідна інформація розміщується на Веб-сайті Полтавської районної державної адміністрації  та Веб-сайті Державної регуляторної служби України:  www.dkrp.gov.ua.
Пропозиції та зауваження приймаються протягом одного місяця з
моменту оприлюднення проекту даного рішення до Полтавської районної державної адміністрації, за адресою: 36011, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 5, тел. (0532) 7-34-96,
e-мail: polt_rda@adm-pl.gov.ua

 

Проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про затверджено середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни"

Додаток до проекту розпорядження голови райдержадміністрації „Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни ”


 

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ 
ПРОПОЗИЦІЇ НАДСИЛАЙТЕ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТАРЦІЇ EKONOMIKA-RDA@MAIL.RU, CNAP.POLTRDA@GMAIL.COM АБО ЗА ТЕЛ. (0532) 2-26-79, 2-14-07, М.ПОЛТАВА, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 5, К.12

 


 

ПРОЕКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ РОЗПОРЯДЖЕНЬ:

 

 

ДолученняРозмір
proekt_rozporyadzhennya_po_zvernennyam_9_misyacivu_2014_roku_-_kopiya.doc42.5 КБ
zmini_do_pochatoku_opalyuvalnogo_2014.doc63.5 КБ
regulyatorniy_akt_na_rda.pdf329.17 КБ
rozporyadzhennya_pohovannya_na_yusticiyu.pdf177.47 КБ
dodatok.pdf81.24 КБ
Наверх ↑