Відділ культури і туризму

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Полтавський район має особливий колорит, адже наш край - духовна скарбниця та благодатнеполе для мистецькоїдіяльності.

Основними  напрямкамироботивідділу культури і туризму є:координаціядіяльностізакладів культури району; організаціяроботи по відродженнюнаціональної культури, традицій народу; створення сприятливих умов для розвитку народноїтворчості; організаціїфестивалів, свят, виставокмайстрів декоративно – ужитковогомистецтва; вирішенняпитань з покращенняматеріально-технічноїбази та наданняметодичноїдопомоги.

Завданнями відділу є забезпечення реалізації державної політики в галузі культури, туризму та охорони культурної спадщини на території Полтавського району.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації очолює начальник Тягнирядно Леонід Антонович.

Особистий прийом громадян начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації здійснюється в перший і третій вівторок кожного місяця з 10.00 до 15.00.

Наша адреса:

вул.Центральна,1

с.Щербані,

Полтавський район

0 532 598980

Графік роботи відділу

понеділок – четверг  з 08.00-17.15

п’ятниця з 08.00 – 16.00

вихідні: субота, неділя

Бюджетна прозорість

НАКАЗ від 15 січня 2018 року №01 осн.,7 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік"

Паспорти програм