Відділ культури і туризму

директор централізованої бібліотечної системи

РЕШІТНИК Яна Валеріївна

директор районного музею Рушника ім.Н.Ю.Бокоч

Відділ культури і туризму є структурним підрозділом Полтавської районної державної адміністрації, що утворюється головою цієї адміністрації і підзвітний та підконтрольний голові районної державної адміністрації, управлінню культури Полтавської обласної державної адміністрації.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства культури і туризму, розпорядженнями голови обласної, районної державної адміністрації, рішеннями Полтавської районної ради, прийнятими в межах її повноважень, а також Положенням про відділ культури і туризму.

Відділ культури і туризму Полтавської районної державної адміністрації:

- забезпечує на території району реалізацію державної політики у сфері культури і туризму, з питань охорони культурної спадщини, а також національної музейної політики, розвитку туристичної діяльності;

- здійснює відповідно до законодавства державне управління і контроль районними установами культури, а саме:  районним будинком культури,  районною центральною бібліотекою, районним музеєм «Рушника», районним туристичним інформаційним центром та закладами культури, що знаходяться в підпорядкуванні територіальних громад району;

- розробляє та здійснює заходи щодо забезпечення умов для відродження і розвитку  української національної культури;

- створює умови для розвитку народного аматорського мистецтва: музичного, театрального, хореографічного, образотворчого, кіномистецтва, фотомистецтва, народної творчості, культурного дозвілля населення, сприяє формуванню репертуару самодіяльних аматорських колективів, концертних організацій, мистецьких колективів, комплектуванню фондів музеїв, бібліотек.

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ (ДОДАТОК)

ДолученняРозмір
dodatok_do_richnogo_planu_na_2015_rik.pdf575.92 КБ