Запобігання проявам корупції

Версія для друкуВерсія для друку

Довідка про роботу за 1 півріччя щодо запобігання проявам корупції

На виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 15.03.2018 року № 204 «Про затвердження антикорупційної програми Полтавської обласної державної адміністрації на 2018 рік», в Полтавській районній державній адміністрації, у відповідності до  Плану   роботи Полтавської    районної     державної  адміністрації   щодо  запобігання   та протидії   корупції   на   2018 рік, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 26.03.2018 року №138,   проведені  наступні заходи антикорупційної спрямованості, згідно з нижче наведеними аргументованими цифровими показниками:

розглянуто питання протидії корупції на колегії райдержадміністрації – 1;

проведена перевірка структурних підрозділів райдержадміністрації щодо ведення антикорупційної діяльності - 5;                                                                      

розглянуті питання протидії корупції на нарадах у голови райдержадміністрації - 4;

розглянуті питання протидії корупції на нарадах в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації - 36;                                            

розгляд питання протидії корупції на нарадах, сесіях, засіданнях у сільських радах району - 36;        

надана допомога сільським радам в частині, що стосується упередження корупційних проявів – 4.                                                                                

Протягом   звітного   періоду,   згідно  з   наявною  в райдержадміністрації інформацією, особи, повноважені на виконання функцій держави  до адміністративної чи кримінальної відповідальності не притягалися.

В Полтавській районній державній адміністрації забезпечується доступ до усіх прийнятих та таких, що є чинними, нормативно-правових актів та до проектів нормативно-правових актів , шляхом їх розміщення на офіційних веб-сторінках райдержадміністрації.

Проведено оновлення антикорупційними матеріалами рубрики «Запобігання  проявам корупції» офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

Забезпечений об'єктивний та неупереджений конкурсний відбір претендентів на посади державної служби, ознайомлення їх з правилами етичної поведінки та попередження про додержання вимог   , встановлених відповідними законами України.

Питання протидії корцупційним проявам постійно знаходяться на контролі в керівного складу райдержадміністрації.

    

 Головний спеціаліст апарату

районної державної  адміністрації                                       Є.М.Сиволап 


ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

Головний спеціаліст апарату Полтавської районної державної адміністрації  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. 

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації згідно із Законом «Про запобігання корупції». Всі повідомлення розглядаються відповідальними особами за профілактику та протидію корупційним проявам  згідно з вимогами законодавства.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Повідомити про корупційне правопорушення можливо за телефоном:

(+380532) 51-92-62 — Сиволап Євген МиколайовичОСНОВНІ

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ З ПИТАНЬ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ КОРУПЦІЇ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Закони України:

Постанови Кабінету Міністрів України:

Розпорядження голови облдержадміністрації:

Розпорядження голови райдержадміністрації від 26.03.2018 р. №138

 

 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

 

Документи можна завантажити за посиланням (сайт Полтавської ОДА, актуально, запобігання проявам корупції).

 

 

 

Наверх ↑