Знакові постаті

Версія для друкуВерсія для друку

Карпенко Володимир Пилипович, народився 22.05.1935 року у місті Ромни на Сумщині. Випускник геологічного факультету державного університету і мені Ломоносова. З 1965 року – житель с. Розсошенці Полтавського району. З 1973 року – професійний письменник. Член Полтавської спілки літераторів, член Національної спілки письменників України, лауреат премії імені В.Г. Короленка. (романи «Амба», «Исповедь после смерти», «Зона на воле», «Племя Ярри» та ін.) Рішенням дев’ятнадцятої сесії Полтавської районної ради четвертого скликання від 15 липня 2005 року присвоєно  звання «Почесний громадянин Полтавського району».

* * *

Джуган Ганна Тихонівна, народилася 07.01.1942 року в с. Браїлки Решетилівського району, Полтавської області. В 1964 році переїхала на постійне місце проживання в с. Мачухи Полтавського району і пішла працювати дояркою в колгоспі «Дружба». В 1973 році за підсумками соціалістичного змагання по надоях молока в зимовий період та зайняте перше місце в Полтавській області Ганні Тихонівні присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна та «Золотої зірки». В 1976 році Джуган Г.Т. була призначена завідуючою фермою колгоспу «Дружба». Вісім років Ганна Тихонівна була членом бюро Полтавського обкому партії, обиралася делегатом 25 зїзду компартії України, брала участь у всесвітній конференції захисників миру, представляла у Болгарії, Узбекистані кращих трудівників Полтавщини. Рішенням п’ятнадцятої сесії Полтавської районної ради шостого скликання від 22 серпня 2013 рокуприсвоєно  звання «Почесний громадянин Полтавського району».

* * *

 

Ландарь Олексій Михайлович, народився 05.04.1941 в с. Петрівка Полтавського району. У 1963 році закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю промислове та цивільне будівництво.

Кандидат технічних наук, академік Академії будівництва України, заслужений будівельник України, почесний транспортний будівельник, почесний залізничник. Нагороджений орденами: Знак Пошани, Трудового Червоного Прапора, Кавалер орденів: «За заслуги» 1-го, 2-го і 3-го ступенів, нагороджений Орденом Святого Рівноапостольського князя Володимира Великого 3-го ступеня, Орденом Христа Спасителя. У 1975 році нагороджений Золотою медаллю ВДНГ СРСР. Має подяки Президента України, Кабінету Міністрів України.Рішенням восьмої сесії Полтавської районної ради сьомого скликання від 04 серпня 2016 року присвоєно  звання «Почесний громадянин Полтавського району»  

* * *

 

 

 

Степаненко Іван Іванович після закінчення навчального закладу працював на посаді бригадира тракторної бригади, а потім на посаді головного інженера КСП імені Воровського. Після реформування КСП імені Воровського був обраний директором підприємства, на цій посаді працює до цього часу.

Підприємство всі ці роки працює з прибутками, займає передові позиції серед сільськогосподарських підприємств району та області.

Степаненко Іван Іванович висококваліфікований спеціаліст, вмілий організатор, який із знанням справи організовує на науково - обґрунтованій основі ведення і розвиток галузей рослинництва та тваринництва.

За період керівництва Степаненка Івана Івановича на підприємстві відбулися і відбуваються позитивні зміни. Проводиться оптимізація штатної чисельності працівників підприємства з метою забезпечення виконання завдань поставлених перед підприємством.

Як керівник підприємства Степаненко Іван Іванович навіть в умовах важкого економічного стану в країні знаходить можливості продовжувати діяльність підприємства з мінімальними втратами, в тому числі зберігаючи штат підприємства тим самим сприяє тому, що працівники не поповнюють ряди безробітних.

Особливістю Степаненка І.І., як керівника і в тому числі роботодавця, є особливе толерантне ставлення до співробітників, він здатний вникати в проблеми працівників, вирішувати ці проблеми з високим ступенем ефективності.

Степаненко І.І. постійно вдосконалює свої знання, приймаючи участь в конференціях, семінарах.

Відмінною рисою Степаненка І.І. є його здатність слухати людей і прислухатися до пропозицій, він не боїться нести відповідальність за прийняті рішення, здатний їх відстоювати і доводити до логічного завершення.

Співробітники підприємства до діяльності Степаненка І.І., як керівника, ставляться позитивно.

За час своєї трудової діяльності Степаненко І.І. з 1987 року по 2000 рік обирався депутатом Калашниківської сільської ради. З 2001 року по 2015 рік був депутатом Полтавської районної ради. З 2009 року і по даний час голова Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавського району.

Трудова діяльність Степаненка І.І. багаторазово відзначена дипломами, грамотами та подяками державних органів різного рівня.

В 2008 році рішенням колегії Міністерства аграрної політики України нагороджено трудовою відзнакою «Знак пошани», в 2013 році Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».

БІОГРАФІЯ

Степаненко Іван Іванович народився в с. Безуглівка Ніжинського району Чернігівської області.

До школи вступив у 1968 році.

В 1978 році закінчив Безуглівську середню школу. Після закінчення школи працював у колгоспі «Правда» Ніжинського району Чернігівської області механізатором.

1980-1982 роки служив в рядах Радянської Армії. Після служби в армії працював механізатором в колгоспі «Правда» Ніжинського району.

В 1983 році вступив на навчання у Полтавський технікум по підготовці керівних кадрів колгоспів радгоспів за спеціальністю – агрономія, який закінчив у 1985 році. Був прийнятий на роботу в колгосп ім. Воровського Полтавського району на посаду агронома – хіміка.

З 1986 року бригадир тракторної бригади.

В 1993 році призначений головним інженером КСП ім. «Воровського».

У 2000 році обраний директором СГ ТОВ «імені Калашника» Полтавського району, де і працює на даний час.

* * *

 

Коломієць Надія Пантелеївна – 09.01.1955 р. н., Україна, Донецька область м. Єнакієве; закінчила Полтавський медичний  стоматологічний інститут  в 1985 році зі спеціальності «Лікувальна  справа». Після закінчення медичного інституту працювала по посаді лікаря – інтерна з терапії Полтавської ЦРЛ з 01 серпня  1985 року  по 01 лютого 1986 року. З 01 лютого 1986 року по 11 серпня 1986 року працювала лікарем-інтерном з наркології на базі Полтавського обласного наркологічного диспансеру. З 28 липня 1986 по 04 липня 1988 року працює лікарем психіатром-наркологом  наркодиспансеру  Гадяцької ЦРЛ. З 25 липня 1988 року по 20 лютого 1990 року працювала на посаді лікаря виїзної бригади Полтавської станції швидкої медичної допомоги. З 20 лютого 1990 року по 01 листопада 2011 року працювала головним лікарем Куликівської дільничної лікарні. Далі з 01 листопада 2011 року 01 квітня 2013 року працювала головним лікарем, лікарем загальної практики – сімейним лікарем Куликівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. На даний час з 01 квітня 2013 року працює на посаді завідувача, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Куликівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Зарекомендувала себе дисциплінованим працівником, кваліфікованим та грамотним спеціалістом, добросовісно виконує свої функціональні обов’язки.  Завжди приймає активну участь в громадському житті закладу. Користується заслуженим авторитетом серед медичних працівників та населення Полтавського району. Сприяє оновленню й розквіту Полтавського району у сфері охорони здоров’я. Являється депутатом Полтавської районної ради сьомого скликання.

* * *

Вакуленко Людмила Іванівна - лікар акушер-гінеколог жіночої консультації  Полтавської центральної районної клінічної лікарні  для  розміщення в Інтернет - мережі   в розділі «Знакові постаті  Полтавського району»

Вакуленко Людмила Іванівна має загальний стаж роботи 47 років. З них 46 років починаючи  з 1971 року працює  на посаді лікаря акушер-гінеколога Полтавської районної лікарні.  У 2002 році  призначена на посаду завідувача гінекологічним відділенням.   З  2016 року переведена на посаду лікаря акушер-гінеколога жіночої консультації, де і працює по даний час.

За  весь період  багаторічної, сумлінної праці  зарекомендувала себе дисциплінованою та відповідальною, уважною та чуйною людиною до пацієнток і колег, досвідченим та  висококваліфікованим спеціалістом та керівником, так і на даний час завдячуючи досвіду у медичній практиці  бере участь у підготовці висококваліфікованих лікарських кадрів .

Має вищу категорію з «Акушерства та гінекології».

В колективі користується заслуженим авторитетом. 

Приймає участь у роботі: національних семінарів, науково-практичних конференцій, симпозіумах, семінарах, тренінгах.

За сумлінну багаторічну працю, досягнуті успіхи присвоєно почесне звання «Заслужений лікар Української РСР», відзначена Подякою Головного управління охорони здоров’я  Полтавської  ОДА,  Почесною грамотою  Полтавської районної ради.

* * *

 

Бокоч Надія Юхимівна  - у 2001 році започаткувала музей Рушника у с. Степне, де на той час працювала секретарем Степненської сільської ради, куди вона і принесла перші роботи. Односельчани відгукнулися на цю гарну ідею і почали приносити вишиті рушнички, одяг, стародавній посуд. Надія Юхимівна багато подорожувала і збирала рушники по всій Україні, на даний час музей  налічує  близько 600 експонатів.

У 2015 році на сесії Полтавської районної ради було прийнято рішення про присвоєння музею імені його засновниці, яка пішла з життя у 2011 році,але зробила величезний внесок у справу збереження та  популяризації етнокультурної спадщини України.

* * *

Наверх ↑