Чи вважаєш ти свою країну незалежною?

Версія для друкуВерсія для друку

Чи вважаєш ти свою країну незалежною?

24 серпня 1991 року народ України проголосував за свою Незалежність. Україна пішла своїм шляхом. І ось, 26 років потому, хотілося б знати чи вважають люди свою країну незалежною.

Литовченко В.Т. - ФСР Полтавського районного ЦСССДМ при Нестеренківськійс.р. перед святковим концертом, присвяченим Дню Незалежності, провела соціологічне опитування. Думки односельчан були різноманітні: були в них і переживання за долю країни, за її економічне становище, за Схід України, за Крим. Але майже всі схиляються до думки, що ми вибрали вірний шлях і потрібно нам рухатися ним далі. Було опитано 34 особи, з них - 29 чоловік вважають Україну незалежною, а 5 - вважають, що Україна економічно залежить від інших держав. Після закінчення святкового концерту, в якому взяли участь діти пільгових категорій, а також багато дітей, які проживають на території Нестеренківськоїс.р. (танцювальний колектив «Водограй»), хор «Калинонька», було вивішено плакат з результатами опитування.

До речі, танцювальний колектив «Водограй» відгуляв свою путівку до Парку Перемоги, яка передбачала для них безкоштовні атракціони. Добре відпочили і повеселилися. Танцювальний колектив «Водограй» має велику популярність серед дітей, щоразу бажаючих танцювати стає все більше.

Хочеться додати, що в рамках акції «Школярик» Нестеренківськоїс.р. була надана матеріальна допомога багатодітним сім'ям, сім'ям опікунів, сім'ям, що виховують дітей-інвалідів, сім'ї учасника АТО, де є першокласник.

 

Наверх ↑