Полтавців запрошують долучитися до проєкту «Smart-рішення як сучасний інструмент розвитку громад»

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавців запрошують долучитися до проєкту «Smart-рішення як сучасний інструмент розвитку громад»

Міністерство розвитку громад та територій України інформує про ініціативу Асоціації малих міст України щодо проєкту «Smart-рішення як сучасний інструмент розвитку громад».

Мета проєкту – впровадження інноваційних рішень для підвищення комфорту проживання в громадах, прозорості в прийнятті рішень, швидкості та якості надання послуг, а також зменшення вартості та споживання ресурсів.

В межах проєкту передбачено:

1. Створення майданчика між органами місцевого самоврядування, органами влади та бізнесом для втілення інноваційних рішень у малих містах України.

2. Проведення регіональних семінарів за темою впровадження новітніх технологій «розумного міста».

3. Забезпечення якісної методологічної та комунікаційної підтримки органам місцевого самоврядування щодо впровадження smart-рішень.

4. Інформування місцевої влади та громад про переваги імплементації сучасних рішень концепції «Smart city», зокрема, можливостей та переваг отримання адміністративних послуг в електронній формі з метою стимулювання попиту на користування електронними сервісами.

5. Обрання найбільш перспективних громад із точки зору очікуваної ефективності та спроможності стати позитивним прикладом для інших міст.

Контактна особа від Асоціації малих міст України: виконавчий директор АММУ Катерина Проценко (067)-401-40-83.

 

Опис проєкту додається.

 

Наверх ↑