Про перевірку дотримання автомобільними перевізниками умов Договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом, укладених між райдержадміністрацією та автомобільними перевізниками в Полтавському районі.

06 вересня 2019 року працівниками відділу житлово-комунального господарства, транспорту і цивільного захисту Полтавської райдержадміністрації проведено перевірку дотримання автомобільними перевізниками умов Договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом, укладених між райдержадміністрацією та автомобільними перевізниками в Полтавському районі.

Перевірку виконання договірних умов проведено на автостанціях АС-1 та АС-4.

Серед виявлених порушень умов Договорів найбільш поширеними є:

– відсутність у водія транспортного засобу окремих документів на маршрут, передбачених умовами Договору та вимогами законодавства України у сфері автомобільного транспорту;

– відсутність у салоні автобуса візуальної інформації для пасажирів.

За результатами перевірки складені відповідні акти, які направлено автомобільним перевізникам з вимогою усунути виявлені порушення та не допускати їх виникнення у подальшому.